Pro zodpovězení všech technických, uživatelských, ale i legislativních otázek jsme Vám kdykoli k dispozici. Nejefektivnější cestou je osobní setkání. Bez všech potřebných informací není možné dělat správná rozhodnutí!

Jak a kde jsou data uložena?

Všechna data jsou uložena na serverech naší společnosti v databázích Microsoft SQL a jsou pravidelně zálohována. Servery jsou umístěny v České Republice a vyhovují nárokům směrnic GDPR.

Je systém v souladu s legislativou?

Ano, systém je v souladu s legislativními požadavky. Evropský právní předpis (GDPR) nově nastavuje ochranu osobních údajů mj. právě z důvodu proměn a rychlého rozvoje technologií. Např. zákonní zástupci jsou povinni sdělit osobní údaje pro činnosti nutné a vyplývající ze zákona. Pro jiné využití je tedy nutný a prokazatelný souhlas zákonného zástupce.

Jste pro nás zpracovatelem či správcem osobních údajů?

Jsme zpracovatelé osobních údajů a to na základě smlouvy uzavřené mezi námi a správcem osobních údajů (MŠ). Více se dočtete zde.

Je řešení komplexní, včetně podpory?

Díky vlastnímu vývoji jsme schopni navrhnout a zajistit komplexní řešení dle požadavků našich zákazníků. Podpora je součástí a základem naší dlouhodobé spolupráce.

Kde se dozvím kolik služba nebo systém stojí?

Upřednostňujeme osobní přístup a rádi vám vytvoříme nabídku přímo na míru. Pro více informací a přesnou kalkulaci nás kontaktuje!

Kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme detailní informace o tom jak systém funguje.
572 441 905