E: Navrhli jsme zcela nové řešení přímo na míru potřebám mateřských škol a školních družin. Dosáhnete celodenního uzavření vstupních dveří do objektu, aniž by byly děti ve třídách rušeny a pedagogové odváděni od společných činností a her. Velmi důležitá je správa celého systému, která umí řadit všechny přístupy oprávněných osob pod jednotlivé děti a děti do tříd. Při odstranění dítěte z řídící jednotky SAFY automaticky dochází k blokaci všech přiřazených přístupů. Velmi snadno udržíte aktuálnost přístupů a získáte kontrolu a přehled nad vstupním režimem do Vaší MŠ. Systém SAFY je bezpečnostní vstupní systém, který má charakter tzv. alternativního vstupu, což znamená a je i vyžadováno od kontrolních úřadů, aby přístup do budovy měl různé možnosti a řešení. Primárním přístupem (klíčem) je čip, sekundárně lze využít šablonu otisku prstu. Mnoho rodičů se již s touto jedinečnou identifikací vlastním prstem setkalo, využívá ji v práci a tak je možné tento velmi pohodlný a spolehlivý způsob přístupu využít. Systém také pracuje s časovými zónami, které zajistí otevření dveří jen ve Vámi stanovenou dobu.


Otázky & Odpovědi

Kolik stojí zabezpečení vstupu? 

Cena za zabezpečení vstupu je vždy kalkulována na konkrétní instalaci - záleží na počtu čteček, řidících jednotek, ovladačů zámků,... Pro cenovou nabídku kontaktuje obchodní oddělení zde

Kolik může být oprávněných osob přiřazeno k mému dítěti? 

Systém SAFY zvládne přiřadit a následně prověřit neomezené množství osob. 

Máte náhradní řešení, pokud je otisk nečitelný? 

Ano, nabízíme řešení formou čipového zabezpečení. 

Mám obavu z uložení svého otisku, jak je systém zajištěn? 

Váš otisk se neukládá jako obraz, ale jako množina bodů (tzv. hash). Jedná se o šablonu otisku prstu, kterou nelze zpětně zrekonstruovat do podoby otisku. 

Je systém a snímání otisků prstů v souladu s legislativou? 

Ano, systém je v souladu s legislativními požadavky. Zákonný zástupce je povinen sdělit osobní údaje pro činnosti nutné a vyplývající ze zákona. Tzv. šablona otisku prstu spadá do speciální kategorie osobních údajů. Avšak pro využití přístupového systému je nutný a prokazatelný souhlas zákonného zástupce.

Nová legislativa říká, že vstup do mateřské školy by měl být alternativní, splňuje to Váš systém? 

Ano, splňuje. Kontrolní úřady vyžadují, aby přístup do budovy měl více možností a rodič si mohl vybrat právě jednu z nich. Přístupovým klíčem může být jak šablona otisku prstu, tak čip. Záleží na rozhodnutí samotného rodiče. Další variantou je využití stávajícího domácího telefonu/videotelefonu, které jsou v mateřských školách běžné.

Co se stane, pokud dojde k výpadku elektrického proudu? 

Systém je zajištěný náhradním zdrojem UPS.

Máte řešení pro více vstupů do budovy školky? 

Ano, každý vchod lze zajistit venkovní čtečkou, která je spárována s jednou řídící jednotkou. 

 

Proč SAFY pro pedagogy?

Svou pozornost můžete plně věnovat dětem. Systém SAFY sám prověří a vpustí do budovy školky jen osoby, které mají oprávnění vstoupit.

Systém je vyvíjen přímo na míru mateřským školám, obsluha systému je velmi intuitivní a snadná. Systém hovoří Vaší řečí.

Odpovědný pedagog je schopen sám nové přístupy jak zavádět tak odebírat.

Řešením s použitím biometrické identifikace se vyhnete otázkám ztráty, zneužití či opomenutí identifikátoru (čipu), jehož obnova je finančně i časově nákladná.

Školní zařízení s kapacitou 60 dětí využívající zabezpečení vstupu kamerovým systémem, vyžaduje od personálu schopnost zapamatovat si až 240 osob, přijmete tuto zodpovědnost?

Školka s kapacitou 60 dětí vyžaduje schopnost zapamatovat si až 240 osob, přijmete tuto zodpovědnost? zapamatujete si všechny? máte tuto schopnost?

Jsou uchovávány záznamy o průchodu, tyto záznamy můžou sloužit pro případnou kontrolu.

Jsme Vám vždy k dispozici. Systém umožňuje vzdálenou podporu a servis přímo v zařízení.

SAFY se pro Vás stane víc než jen bezpečnostním systémem, bude Vaším kolegou a pomocníkem.

Proč SAFY pro rodiče?

EN: Díky pěti minutám, které věnujete nasnímání otisku, získáváte osobní přístup, sloužící k otevření dveří, po celou, někdy několikaletou spolupráci s mateřskou školou.

Jednoduchost

Jednoduchým přiložením prstu k venkovní čtečce umožníte systému Vaši identifikaci a následné otevření vstupních dveří. Svůj klíč máte vždy při sobě!

Identifikace

Vaše identifikace je jednoznačná, přesná a nezneužitelná. Každé dítě může mít přiřazeno neomezené množství osob, které jsou oprávněny k jeho vyzvednutí. Systém toto přiřazení prověří a může informovat pedagoga.

Komunikace

Schopností systému je informovat Vás e-mailem o příchodu či odchodu Vašeho dítěte v doprovodu jiné, Vámi pověřené osoby, která se identifikuje při vstupu do školního zařízení.

Bezpečnost

Otisk se neukládá jako snímek, ale jako množina bodů, kterou nelze zpětně v otisk zrekonstruovat. Celodenním uzavřením budovy školky je dosaženo bezpečného prostředí pro Vaše děti i pedagogy. Riziko krádeže a vandalismu je eliminováno na minimum.

Kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme detailní informace o tom jak systém funguje.
572 441 905